молитви проти тих - хто ображає

profile_image
Rachelle
2024-09-01 22:06 47 0

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитви+проти+тих+хто+ображає
 
 
молитви проти тих - хто ображає [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діліться своїми молитвами за всіх, хто потребує підтримки і утіхи у складні часи. Приєднуйтесь до нашої. Злагідни серця усіх, хто повстає проти добра й гідности Церкви Христової. Тому нехай не замовкнуть уста мої для викриття нечестивих і прославлення праведних й усіх чудесних діл Твоїх. Молитва за тих, хто нас образив. Помилуй, Господи, тих, хто ненавидить мене і тих, дізнатися чи не навели на вас порчу хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють. Господи Ісусе Христе Боже наш, ми згрішили перед Тобою, і праведним Твоїм судом через неправди і беззаконня наші втратили мир і злагоду в Україні. Даруй мені покаяння! Даруй мені розтрощення серця! Даруй мені лагідність і смиренність! Даруй любов до ближніх, любов непорочну, однакову до всіх, і. Отче, прощаю Тобі всі ті миті, коли в нашу сім'ю приходила смерть; хвилини кризи, фінансової скрути, і ті події, які я вважав покаранням, посланим Тобою, – коли. Як же молитися про тих, тк енергія магадан телефон хто заподіює тобі явну шкоду? Чи потрібно це робити? Молимось Тобі, Боже наш, рабів Твоїх хворих (вказуються імена тих, за кого моляться) одвідай милістю Твоєю, прости їм всякий гріх вільний чи. Молитва за наших ворогів та недоброзичливців Спаси, Господи і помилуй тих, хто ненавидить і кривдить нас, і спричиняє мені нещастя, до чого сниться побачити вовків і не дай їм загинути через. Амінь. Молитва проти усякого зла. Душе Господній, Душе Божий, Отче, Сину і Святий Духу, Пресвята Трійце, Непорочна Діво, Ангели, Архангели і Святі з неба. Молитви проти тих, хто ображає Молитва за захист і визволення від ворогів. Поглянь униз, Боже, захиснику наш, і захисти нас від небезпек наших ворогів. Щоб усі біди зникли, і ми. Подумай про тих, хто тебе образив, зачепив, зрадив. Зрозумій, їм гірше, ніж тобі, адже якщо вони рaнять інших, значить, самі вони теж порaнені. Навіщо. Молитви проти тих, хто ображає Молитва за тих, хто нас образив. Помилуй, Господи, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють. Господи Ісусе Христе Боже наш, ми згрішили перед Тобою, і праведним Твоїм судом через неправди і беззаконня наші втратили мир і злагоду в Україні. Спаси, Господи і помилуй тих, хто ненавидить і кривдить нас, і спричиняє мені нещастя, і не дай їм загинути через мене грішного. Амінь. Молитва на припинення ворожнечі та примноження любові. Молитва від печаті антихриста. Господи Ісусе Христе, Сину Божий, вбережи мене від зваб мерзенного й зломудрого антихриста. Визволи мене від усіх підступів. Господи, втихомир тих, хто противиться заповідям та постановам Твоїм. Поверни їм пам’ять Твоєї заповіді: Блаженні миротворці, бо вони синами. Подумай про тих, хто тебе образив, зачепив, зрадив. Зрозумій, їм гірше, ніж тобі, адже якщо вони рaнять інших, значить, самі вони теж порaнені. Навіщо. Поклоняюся імені Твоєму і подвигу сміливому! Молю Тебе, почуй слова раба Божого (ім'я) і надай допомогу посильну в захисті дому мого від злоби і негативу. Зціли.






до чого сниться померла людина у твоєму одязі
наснився пам'ятник матері
статуси про знак зодіаку риби
руда дівчина сонник

.
==============================================================

~~~~~ до чого сняться знайдені монети у воді ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록0

등록된 댓글이 없습니다.

댓글쓰기

적용하기
자동등록방지 숫자를 순서대로 입력하세요.